ELUJÕU JA ENERGIA

TAASTAMISE PROGRAMM

Rahulik meel, selge fookus, suurem produktiivsus ja rohkem energiat lihtsate ja teadlike harjutuste abil.

Katkematu mõttevool, suutmatus keskenduda, pidev ärevus, jõuetus ja elutüdimus

on väga paljude inimeste igapäevased kaaslased.

Meediast tulevad uudised ainult suurendavad ärevust ning lisavad kehasse pingeid veelgi. Me ei suuda isegi puhkehetkel end lõdvaks lasta ja oleme nagu maja ees seisvad autod, mille gaas on lakkamatult põhjas.

Selline seisund viib keha kulumise, füüsiliste haiguste ja vaimse kurnatuseni. Me ei tunne enam elust rõõmu ja meil pole jaksu täiel rinnal elamiseks. 

Olin ise samas seisus. 

Minu füüsiline vorm oli suurepärane ja ma treenisin teisi inimesi, kuid olin nii vaimselt kui füüsiliselt pinges ja pidevas ärevusseisundis.

Hakkasin otsima võimalusi, kuidas oma elu uuesti tasakaalu saada. 6 aasta jooksul proovisin läbi kümneid vaimseid ja füüsilisi praktikaid ning noppisin lõpuks välja need, mis toovad juba lühikese ajaga olulise elukvaliteedi tõusu.

Nägin enda ja varsti ka oma treenitavate pealt, millise muutuse nende praktikate lisamine nende ellu tõi. 

Iidsed teadmised, lihtsad harjutused

Täna võin öelda, et pingeseisundist on võimalik lihtsa, kuid teadliku tegevuse abil päris kiiresti välja saada.

Olen vanad idamaised praktikad õigeks hingamiseks, harjutuste tegemiseks ja vaimseks lõõgastumiseks omavahel kokku sobitanud ja ühtlaseks programmiks kokku pannud. 

Sul pole vaja teha muud, kui video käima panna ja minuga koos harjutused läbi teha. 

Mida programm täpsemalt sisaldab?

Sa saad ligipääsu videokeskkonnale, kus on nädalate peale ära jaotatud nii videod, kus teeme koos harjutusi, kui ka videod, kus räägin, kuidas su keha toimib ja miks me üht või teist praktikat teeme. Kui mõistad harjutuste vajalikkust ja mõju, on sul nende tegemiseks lihtsam motivatsiooni leida.

Alustame hingamis- ja võimlemisharjutuste ning lühikeste meditatsioonidega. Sealt edasi liigume “5 tiibetlase” harjutuste juurde.

Lisaks videokeskkonnale on sul ligipääs ka kinnisele Facebooki grupile, kus toimuvad live kohtumised. Seal vastan sinu küsimustele, jagan jooksvaid nippe ja nõuandeid ning julgustan ja toetan sind igati. 

Samuti jäävad sinuga teadmised ja tööriistad, mis sa programmi läbides saad. Need töötavad sinu heaks kogu su ülejäänud elu.

Kui palju aega programmi läbimine võtab?

Sa näed muutusi juba siis, kui pühendad harjutustele 3–5 korda nädalas 10–20 minutit. Kui soovid pühenduda rohkem ja saavutada veelgi mõjusamaid tulemusi, on ka see võimalus olemas. Saad läbida läbida selle endale sobivas tempos. 

ESIMESELE 20 LIITUJALE SOODUSHIND 95 € (HILJEM TÄISHIND 195 €)

Sisaldab ligipääsu kogu programmi sisule 12 kuuks (ühe kuu hind 7.90 €)

Mida programm sulle annab?

Juhan Mikkor

Mida me programmis täpsemalt koos teeme

Selle harjutuse ajal ei pea sa midagi muud tegema, kui istuma või lamama ning keskenduma oma hingamisele. See on aeg, kus sa saad lahti lasta kõigest, mis on seotud päevase stressi ja muredega, ning olla lihtsalt hetkes kohal. Ja parim osa on see, et selle harjutuse kasutegurid kestavad veel tunde pärast selle tegemist.

Liikuvusharjutused koos õige hingamisega võivad olla tõeline abimees pingetest lahti laskmisel ja keha avamisel. Hingamisele keskendumine ja teadlik liikumine aitavad leevendada lihaspingeid ja parandada liikuvust. Need harjutused on väga lihtsad, ega nõua eelnevat kogemust. Kujuta ette, et kõnnid läbi elu ilusa rühi ja ilma ebameeldiva valu või pingeta. Kes ei sooviks sellist vabadust oma kehas ja mõttemaailmas tunda?

Viie tiibetlaste riitus on harjutuste kogum, mida Tiibeti mungad on juba sajandeid kasutanud Himaalaja mägedes. Need harjutused on mitte ainult füüsiliselt kasulikud, vaid neil on ka positiivne mõju vaimsele ja emotsionaalsele heaolule.

Regulaarse praktiseerimise korral võid oodata mitmeid kasutegureid, sealhulgas suurenenud energia ja elujõud, parem painduvus, jõud ja tasakaal, vähem stressi ja ärevust, parem seedimine, parem uni ja üldine rahu ja rõõmu tunne.

Sul on rohkem energiat ja motivatsiooni, mis võimaldab sul oma igapäevaseid ülesandeid entusiasmiga ja keskendunult lahendada. Sa magad öösel sügavamalt ja ärkad hommikul värskemana.

Visualiseerimine on võimas vahend, mis võib positiivselt mõjutada meie elu ja füüsilist sooritust. Läbi elavate mentaalsete kujutluste soovitud tulemusest saame parandada oma enesekindlust, fookust ja motivatsiooni. Seda on lihtne teha, võttes 5-10 minutit päevas, et visualiseerida, kuidas saavutad oma eesmärgid. Teaduslikud uuringud on näidanud, et sportlased, kes lisavad visualiseerimist oma treeningutesse, on näinud märkimisväärseid edusamme oma sooritusvõimes. 

Juhan2
IMG_0825-2
Juhan1
44768102_569515483500647_6550387260309635072_n

Kellele see programm on mõeldud?

See on spetsiaalselt loodud inimestele, kellel on vähe või üldse mitte kogemusi meditatsiooni, hingamistehnikate, liikuvuse ja elujõu taastamise harjutustega. See on suunatud ka neile, kes võitlevad ärevuse, hirmude, madala energiataseme, motivatsioonipuuduse ja tõelise mina kaotamise tundega. Lisaks on selle programmi sihtrühmaks inimesed, kelle keha on kange ja paindumatu ning need, kes tegelevad spordiga hobina või professionaalsel tasemel, kuna see õpetab teadusel põhinevaid visualiseerimistehnikaid oma soorituse arendamiseks.

Kellele see programm ei sobi?

See programm ei ole mõeldud inimestele, kes juba omavad ulatuslikke teadmisi meditatsioonide, hingamisharjutuste, liikuvuse harjutuste kohta, kuna see on mõeldud pigem alustajatele. Kui oled juba hästi kursis, kuidas sinu keha ja alateadvus toimib, siis see programm ei pruugi olla sinu jaoks parim valik. 

Minu nimi on Juhan Mikkor

Olen tervise- ja spordientusiast, kes teinud elu jooksul kõvasti trenni ja proovinud läbi palju spordialasid. Sertifitseeritud CrossFiti treenerina olen aidanud paljudel inimestel paremasse füüsilisse vormi jõuda Eestis, Austraalias ja USAs.

6 aastat tagasi olin olukorras, kus kannatasin ületreenituse tõttu mitu kuud kohutava ülaseljavalu käes. Olin meeleheitel, sest ükski arst ega füsioterapeut mind selle konkreetse murega aidata ei suutnud.

Õnneliku juhuse läbi kohtusin ühe endise karatetreeneriga, kes soovitas mul valust vabanemiseks visualiseerimisharjutusi teha ja joogasse minna. Ma polnud millegi sellisega varem kokku puutunud, kuid olin valmis proovima. 

Jooga- ja hingamisharjutused muutsid mu seisundit päris kiiresti ja mu huvi selliste praktikate vastu kasvas. Süvenesin vastavasse kirjandusse ja panin saadud teadmised kokku läänest saadud tarkustega keha füüsilise treenimise kohta. 

Tulemuseks on terviklik süsteem, mis aitab saada suurepärasesse füüsilisse vormi vähem, aga targemalt treenides. Nendest teadmistest on kasu kõigil, kes mingisugustki trenni teevad.

Tulen sinu spordiklubisse, ettevõttesse või üritusele ning näitan, mida ja kuidas teha. 

Minu jutt ei ole kuiv ega igav. Olen maailmas palju ringi rännanud ja vürtsitan oma juttu näidetega, mida olen kogenud nii siin kui sealpool ookeani. Usu mind, mul on mida jagada.

Tagasiside Juhani treeningutele

_W2A8768v

shalini mody

Gracefiti looja

Paljud treenerid motiveerivad, et saada heasse füüsilisse vormi, et langetada kaalu, kuid päeva lõpuks algab kõik meie ärevuse taandamisest ja maandatud olekust. Sellest, et meie vaim oleks tugev. Juhani treenimise meetod on täpselt sama võrra füüsiline kui vaimne. Sa saad füüsiliselt väga heasse vormi, aga Sa saad ka vaimselt – hingamine, jooga, meditatsioonid on see, millest saab alguse Sinu hea energia, kuid ka eluterve mõtlemine. Ja just seda viimast vajame me nendel hetkedel, kui meie motivatsioon on langenud. Selget mõistust ja konkreetseid tehnikaid, et tagasi tulla oma kehasse, leida jõud, et uuesti alustada enda eest hoolitsemisega. Juhan on treenerina konkreetne, lõbus ja õiglane. Ta mõistab väga hästi läbi oma isikliku loo, et hea olemine ei ole iseenesest mõistetav, ta on Sulle palju enamat kui tavaline treener, selles olen kindel. Ta on päriselt hingega Sinu kõrval Sind toetamas. Julgen öelda, et Juhani metoodika treenimisel on Eestis ainulaadne ühendades väga klassikalise ja tugeva jõutreeningu füüsilisuse jooga ja dünaamilise liikumisega ning lisades sellele õige hingamise ja maandava mõtteviisi meditatsioonide näol.

Rauno Tamme

Minu koostöö Juhaniga algas 2017 aastal ning minu jaoks oli uus ja huvitav väljakutse, sest sellist treeningut polnud ma varem proovinud. Tehes tipptasemel võrkpalli, siis tundsin, et 2018 aastal suveks olin oma karjääri parimas vormis ning kogu tehtud töö kandis väga palju vilja. Energiat oli varasemast rohkem, motivatsioon oli kõrgemal ja kõik kuidagi tuli lihtsamalt.

Kristina Rjabokon

We had an extremely important venue with many guests attending. Therefore, preparations started pretty early with a lot of physical work. It was all running smoothly until something has cracked in my lower back. The pain in my leg was so intense that I couldn’t stand or walk. It was a disaster but i had to carry on. Juhan saw me limping and asked to spare 20 minutes of my time in order to fix it. He has asked a few questions on what happened and what type of pain it was. After that we done some stretching and exercises I haven’t done before, just followed his instructions. I couldn’t believe the result – the pain was gone and I could move easily. Juhan showed me the right way to lift heavy equipment and how to protect my back. Since that i had no incidents. Everyone should have Juhan in their life, because these accidents happen and must be treated in professional way!

Raino Raasuke

NoCry OÜ

Peale koondamisi tekkis meie muidu ühtehoidvas ja pühendunud meeskonnas ebakindlus. Oli tunda, et inimesed on mures nii enda kui ettevõtte tuleviku pärast ja kultuur on saanud kannatada. Palkasime Juhani läbi viima igahommikusi võimlemisharjutusi, meditatsioone ning trenne meie kontoris koos punktide ja auhindadega. Tulemused olid märkimisväärsed – ärev õhkkond kadus, meeskonna ühtehoidvus ja rahulolu suurenes tuntavalt ning järgneva aasta jooksul kasvatasime oluliselt ka oma äritulemusi.

Tamara Gebenova

PERH’i füsioterapeut

Väga meeldiv ja inspereeriv kogemus, kust igaüks leiab endale midagi meelepärast – mõnusad liikuvusharjutused koos kontrollitud hingamisega, mis aitavad keha äratada ning tõhus jõutreening sangpommidega, mis aitab arendada jõudu, vastupidavust ja tasakaalu. Meeldiva üllatusena tuli ka hüppenööri kasutamine trennis, mis on suurepärane kogu keha treening, lihtne, kuid samas ülitõhus ning aitab paremasse füüsilisse vormi. Väikese vigastuse ohu tõttu sobib selline treening igas vanuses ja füüsilises vormis inimestele. Soovitan kindlasti.